Biologische Kropsla Zaden 'Twellose Gele'

B1790
2,99 incl btw
+

Omschrijving

Met de biologische zaden voor de kropsla 'Twellose Gele' kweekt u de echte botersla van vroeger. Deze sla is een... Lees meer

Met de biologische zaden voor de kropsla 'Twellose Gele' kweekt u de echte botersla van vroeger. Deze sla is een snelgroeiende soort. Deze sla groeit ook goed met kouder weer en heeft malse geelgroene kroppen.

Typisch geschikt voor een vroege teelt. Afhankelijk van het weer is kropsla na 2 a 3 maanden oogstklaar. De beste plantafstand voor kropsla is 30x30 cm.

Biologisch:
Inhoud:
1gram
Merk:
De Bolster
Zaden:
±1000

Zaai instructies

Zaaien binnen/onderglas kan in februari en maart. Vanaf maart tot augustus kan er direct in de volle grond worden gezaaid. Houdt een plantafstand van 30 cm aam. Afhankelijk van wanneer er gezaaid is kan er van juni tot oktober worden geoogst.